Witaj turysto!


Home » web_cat » Konferencje » Z maluszkiem w góry, czyli o czym nie zapomnieć, żeby nasz rodzinny wyjazd się udał

Z maluszkiem w góry, czyli o czym nie zapomnieć, żeby nasz rodzinny wyjazd się udał

Gdy przychodzi na świat dziecko, jesteśmy zmuszeni z wielu rzeczy zrezygnować. Ale na pewno nie są to wyjazdy na wakacje, gdyż nawet z maluchem można cieszyć się wyjątkowym urlopem, należy jedynie wiedzieć, w jaki sposób się przygotować, a wyjazd będzie świetny.

Wielu rodziców

buty trekingowe

Źródło: pixabay.com

wybiera góry – jeśli ty również planujesz taki kierunek, będzie koniecznych ci kilka porad, dzięki którym niczego nie zapomnisz.Jeżdżąc samemu pierwsze o czym myślałeś przed wyjazdem to komfortowe buty górskie (sprawdź wygodne górskie buty)i płaszcz przeciwdeszczowy, gdyż pogoda w górach może się bardzo gwałtownie zmienić. Teraz trzeba dużo więcej zachodu, jedzie z tobą albowiem mały człowiek, o którego należy się odpowiednio zatroszczyć. Konieczne są zatem ubranka – ciepłe, polarowe bluzy, wygodne buciki, jeśli maluszek już zaczyna chodzić, nakrycie głowy, szalik i rzecz jasna kocyk, jakim przykryjemy szkraba, gdy uśnie w wózku. Wózek albowiem również niewątpliwie nam się przyda, a najlepiej jest wybrać z oferty, jaką przedstawiają nam turystyczne wózki dziecięce, warto sprawdzić: zobacz tutaj. Jest dużo tras, w jakie taki wózek można zabrać, na przykład Dolina Kościeliska.

Pamiętaj, że wnikliwe opracowanie to często najbogatsze źródło danych? Tak jest i w niniejszym przypadku – kiedy wejdziesz na ten odnośnik, przeczytasz podobne użyteczne materiały.

Będziemy pokazywać dziecku piękne widoki i wspaniały świat, a gdy się zmęczy zwiedzaniem, przyjemnie pójdzie spać. Właściwy wózek w góry będzie miał większe, pompowane koła, jakie pozwolą przedrzeć się przez kamienie bez zbytniego telepania. Wózek powinien mieć też mocne pasy, lecz zawsze warto, aby jeden z rodziców zabezpieczał maluszka,

dziecko

Autor: Michael Papantonakis
Źródło: http://www.flickr.com

gdy na przykład zjeżdżamy stromą ścieżką.

Oprócz tego istotna jest apteczka, w której będą znajdować się plastry, środki na dezynfekowanie ran, jak również syropek na gardło i krople do nosa. Przyda się także coś na komary oraz na biegunkę, jak również na bóle dziąseł, jeżeli nasza pociecha właśnie ząbkuje. Trzeba też pomyśleć o jedzeniu dla malucha, zatem dobrze wziąć ze sobą ręczny blender, by także na wyjeździe móc zrobić ulubioną zupę dziecka. Urządzenie nie zajmuje wiele miejsca, a jak upraszcza życie. Ty wiesz najlepiej, co jeszcze może być ci konieczne. Zabierz ulubioną poduszkę lub maskotkę swego malucha, smoczek, by uspokoić dziecko podczas nie zawsze komfortowej jazdy oraz frykasy, w szczególności te zdrowe. Wypad z pewnością będzie udany, nie bój się niczego.
Post Tagged with , ,

Comments are closed.