Witaj turysto!


Tag Archives: wycieczki

Szklarska Poręba pozdrawia!

W dzisiejszych czasach chcielibyśmy móc odpoczywać w dobrych warunkach. Tak, więc gdy wybieramy się na wypoczynek w naszym kraju rezerwujemy noclegi w apartamencie w hotelu lub szukamy mieszkania – apartamentu na czas naszego pobytu w wybranym mieście. Na szczęście górale doskonale o tym wiedzą i postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom turystów.
Read More

Jeśli udajesz się na urlop w bardziej wyczynowym stylu, lubisz sport i nowe, wędrowne przygody – zainwestuj czas i pieniądze w odpowiednią odzież i wyposażenie

Kiedy nadchodzi okres letni, staje się ciepło, każdemu poprawia się humor i wciąż rozmyślamy o wypoczynkowym urlopie. Nie wszyscy jednakże uwielbiają piaszczyste plaże i leżenie na piasku. Funkcjonuje w Polsce sporo interesantów sportu i górskich pasjonatów. Pora letnia sprzyja sporej ilości wyprawom górskim, trasom rowerowym, rannemu biegowi, czy uprawianiu różnorodnych dyscyplin wyczynowych i niszowych.
Read More

Specjalistyczny sprzęt na piesze wędrówki

Każdy człowiek jest indywidualnością, co widzimy gołym okiem na każdym kroku, kiedy spotykamy się ze zróżnicowanymi ludźmi. Mamy rozmaite przyzwyczajenia albo hobby, co wynika z wielu rzeczy. Po pierwsze, okazuje się, że wpływa na to np.. szerokość geograficzna, na jakiej mieszka dana osoba, wychowanie rodziców, ale także geny.
Read More

Uwielbiasz wycieczki egzotyczne? – jeśli tak, to spędź wakacje w Indiach

Sri Lanka to niezbyt duża wyspa o powierzchni 65 tys. km kw. Żyje na niej ok. 21 mln ludzi. To trudne do uwierzenia, ile cudowności znajduje się na tak niewielkim obszarze. O wspaniałości tego miejscaświadczy także jego nazwa – w starożytnym języku indyjskim Sri Lanka oznacza „olśniewający kraj”. Obecnie kojarzy się ona nam głównie z dziką plażą i kąpielą słoneczną.
Read More