Witaj turysto!


Tag Archives: wycieczki

Uwielbiasz wycieczki egzotyczne? – jeśli tak, to spędź wakacje w Indiach

Jest to średniej wielkości wyspa o powierzchni 65 tys. km kw. Żyje na niej ok. 21 mln ludzi. Niełatwo sobie wyobrazić ile piękna znajduje się na tak niewielkim obszarze. O malowniczości tego krajuświadczy nawet jego nazwa – w starożytnym języku indyjskim Sri Lanka znaczy „olśniewający kraj”. Obecnie kojarzy się ona większości głównie z egzotyczną plażą i słońcem.
Read More

Jeśli udajesz się na urlop w bardziej wyczynowym stylu, lubisz sport i nowe, wędrowne przygody – zainwestuj czas i pieniądze w odpowiednią odzież i wyposażenie

Kiedy nadchodzi okres letni, staje się ciepło, komukolwiek poprawia się nastrój i wciąż rozmyślamy o wypoczynkowym urlopie. Nie wszyscy jednak preferują piaszczyste plażowiska i leżenie na piasku. Funkcjonuje w naszym kraju wielu miłośników sportu i górskich pasjonatów. Pora letnia sprzyja wielu wyprawom górskim, ściezkom rowerowym, rannemu biegowi, czy uprawianiu różnych dziedzin wyczynowych i niszowych.
Read More

Aktywności sportowe dla zdrowej rodziny – jak zaplanować wolny czas dla całej rodziny?

Wspólne spędzanie wolnego czasu to idealny sposób na zawiązanie więzi rodzinnych i na przekazanie dzieciom zasad zdrowego stylu życia. Dzięki temu uświadomimy im, że komputer czy telewizor to nie jest najprzyjemniejsza forma rozrywki i że czas wolny można spędzać również na inne sposoby. Dlatego też dobrze jest jak najczęściej organizować wspólne przejażdżki rowerowe. Ale jak to zrobić?
Read More

Pomysły na interesujące wakacyjne kierunki wyjazdów. Jakiego rodzaju ciekawe formy wyjazdów mamy do wyboru? Co wybrać?

Pomysłów na wyjazdy jest tak wiele jak ludzi, jacy takie wypady planują. Wszystko jest zależne od budżetu, czasu, od tego jakiej oczekujemy pogody, od tego czy chcielibyśmy spędzać czas aktywnie czy też jednak wylegiwać się na plaży i jeszcze od kilku innych kwestii. Rozważając różnego rodzaju ograniczenia i tak wychodzi na to, że wybór jest bardo duży. Jakie interesujące kierunki zwracają uwagę oraz co jest warte polecenia?

Read More