Witaj turysto!


Category Archives: Turystyka miejska

Marzysz o urlopie?Sprawdź, dlaczego warto jest pojechać nad polskie morze

Wraz z nastaniem nowego roku coraz więcej osób zaczyna zastanawiać się nad wakacjami. Chociaż kierunków, w które można wyjechać, jest naprawdę ogrom, to zawsze faworyzowane jest polskie morze. Dlaczego to ciągle tak chętnie wybierane miejsce?
Read More

Gdzie Polski powinni pojechać warszawscy potentaci, którzy pragną przez parę dni naprawdę odpocząć

Praca w międzynarodowej firmie bez dwóch zdań daje możliwość zrobienia zawrotnej kariery, lecz równocześnie bywa stresująca, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę stanowiska menedżerskie. Nic dziwnego w tym, że niejeden wyczerpany dyrektor wyczekuje urlopu jak kania dżdżu, a najchętniej pojechałby w jakieś ciche miejsca i to nie zawsze w sezonie wakacyjnym. Jesienią i wiosną również można fantastycznie wypoczywać poza miastem.
Read More

Jeśli śni Ci się nawet tego lata, odwiedzić pewne Egzotyczne miejsce, znudziły Cię wycieczki po Europie i pragniesz wszelkiej odmiany – zainwestuj swój czas i pieniądze w wycieczkę do Tajlandii.

Czas wakacyjny, to nie wyłącznie proces wysokich temperatur i wolnych dni od nauki i pracy. To przede wszystkim moment wycieczek, rodzinnych relaksów, dalszych i bliskich podróży, wypoczynku i komfortu.
Read More

Obmyślając wyprawę poślubną państwo młodzi często szukają egzotycznych miejsc, jak na przykład Kuba czy Dominikana

Wyjazdy dziś są niesłychanie uproszczone dzięki wyjątkowo dobrze rozwiniętym sieciom komunikacyjnym wielorakiego typu. Trasy autobusowe, lotnicze czy morskie dają możliwość wielbicielom podróży wybrania najlepszego sposobu na zwiedzenie danego miejsca. W większości wypadków państwa egzotyczne wybierane są przez młode pary albo ich rodziny na podarunek weselny. Dzięki temu zdaża się obwarować sobie znakomitą uciechę przed wspólnym życiem.
Read More