Witaj turysto!


Category Archives: Turystyka miejska

Jak spędzić wspaniałe wakacje za nie tak duże pieniądze?

Czy ktokolwiek z nas nie marzy o wyjątkowych wakacjach, na których nie myśli się o swojej posadzie, rutynowym obowiązkach i problemach. Niestety znaczna część ludzi nie może sobie zezwolić na taką przyjemność. Hipotetycznie każdy powinien chociaż raz w roku zrobić sobie przynajmniej 7 dniowy relaks i wyjechać wszędzie tam gdzie będzie czuł się szczęśliwie. Jednak nie zawsze można to zrealizować. Istnieje wiele przeszkód, których niejednokrotnie nie możemy rozwiązać. Największą przeszkodą, są pieniądze, a raczej ich brak. Miesięczne płace przeciętnego Polaka wahają się pomiędzy 1700-2200 złotych brutto. Pamiętajmy, że taka kwota musi starczyć na zakupy niezbędne do życia które musimy na bieżąco kompletować, na opłaty mieszkaniowe, lekarstwa, bilety na przejazdy komunikacją miejską, a jeżeli jesteśmy właścicielami auta również na benzynę.
Read More

Obmyślając wyprawę poślubną państwo młodzi często szukają egzotycznych miejsc, jak na przykład Kuba czy Dominikana

Wyjazdy w dzisiejszych czasach są niesłychanie ułatwione dzięki nadzwyczaj prawidłowo rozwiniętym sieciom transportowym różnego typu. Trasy autobusowe, samolotowe czy morskie dają szansę entuzjastom podróży wybrania najlepszego rodzaju na zwiedzenie konkretnego miejsca. Zazwyczaj państwa egzotyczne wybierane są przez młode małżeństwa albo ich rodziny na podarunek weselny. Wskutek tego da się zagwarantować sobie znakomitą rozrywkę przed wspólnym życiem.
Read More

Zalety oferowanego przez biura turystyczne wypoczynku, w jaki sposób polować na wczasy last minute.

Zorganizowane wyjazdy są bardzo popularne wśród turystów z całej Europy. Przede wszystkim przy takich wycieczkach w wielu przypadkach nie trzeba się o nic martwić, praktycznie wszystkie sprawy typu transport, wynajem hoteli czy wynajęcie rezydenta leżą po stronie organizatora. Jedzenie jest zależne od opcji wyjazdu, którą się wybierze, część turystów zdecydowanie bardziej będzie wolała jeść w hotelach, z kolei inni raczej wolą spróbować lokalnej kuchni i nie wykupują całodziennego wyżywienia.
Read More

Jeżeli szukamy jakiejś przygody w ślicznym miejscu to na pewno dobrym rozwiązaniem będą Dubaj wycieczki

Jeśli popatrzymy do katalogu, który zawiera sugestie przeróżnych podróży oferowanych przez różnego rodzaju biura podróży to bez wątpienia zobaczymy, że coraz to nagminniej oferowane są podróże do najodleglejszych zakątków świata. Bez wątpienia w tej sprawie mnóstwo się przekształciło, ponieważ niegdyś tak w istocie dużo ofert skierowanych było do podróżników, poruszających się wewnątrz kraju.
Read More