Witaj turysto!


Category Archives: Turystyka miejska

W jaki sposób możemy odpocząć w czasie wyjazdu?

Urlop to coś niezmiernie ważnego w kalendarzu każdego człowieka. Przecież z pewnością chcemy, aby przynajmniej raz w trakcie urlopu mieć okazję gdzieś wyjechać. Gdzie w takim razie w istocie warto pojechać?
Read More

Jeżeli szukasz interesującej alternatywy wypoczynku dla siebie oraz bliskich, weź pod uwagę malowniczy Szczyrk

Kiedy w perspektywie ukazuje się urlop wypoczynkowy, pojawiają się również wątpliwości, w jakie miejsce pojechać, aby zagwarantować sobie miły i niezapomniany relaks. W kraju znajduje się wiele interesujących okolic, jakie gwarantują rozrywki o każdej porze roku. Jednym z nich jest Beskid Śląski i położony w jego okolicy Szczyrk.
Read More

Organizacja wczasy na swoją rękę czy z biurem podróży? Poznaj zalety i minusy tych rozwiązań!

Większość z nas nie wyobraża sobie praktycznie zwiedzania świata w inny sposób jak tylko z biurem podróży. Okazuje się jednakże, że jest całkiem spora grupa ludzi planujących swoje wakacje od początku do końca osobiście – jakie ma to plusy, a jakie minusy? Poznaj naszą opinię!
Read More

W jaki sposób powinniśmy przygotowywać się do podróżowania autem? Co jest istotne, o jakiego rodzaju sprawach koniecznie pamiętać?

W jaki sposób dobrze przygotować się do podróży? Tak właściwie jest wiele opinii w tej kwestii, jednakże ważne to pamiętać o paru podstawowych czynnikach, jakie należy spełnić, jeżeli chcemy bezpiecznie dotrzeć na miejsce. Każdy z nas to powie, iż przygotowania do podróży trzeba przeprowadzić odpowiednio wcześnie, chociaż i to zależy, w jak długą drogę jedziemy. Jeśli planujemy dojechać gdzieś w Polsce, to potrzebna jest szczegółowa mapa Polski, a najlepiej jeżeli będzie to nawigacja gps.
Read More