Witaj turysto!


Category Archives: Turystyka miejska

Czy nasze dziecko zainteresują wakacje w siodle?

Czy pomyślimy już o wyjeździe dla dziecka?

Jeżeli chcemy, żeby dziecko uczyło się troszeczkę samodzielności oraz miało także wakacje bez rodziców, to bez wątpienia trzeba się namyślić, gdzie je posłać. Czy mają to okazać się półkolonie, czy kolonie, a też w jakiej tematyce muszą być utrzymane, tak abyśmy posiadali świadomość, że spodobają się one dziecku i że będzie je wspominało z satysfakcją.

Read More

Wakacje – gdzie odpoczywać w naszym kraju

Lato to szczególny okres, kiedy większość z nas planuje wymarzony wyjazd wakacyjny. Pragnąc zapomnieć o codzienności, rutynie w pracy, odreagować stres i naładować przysłowiowe akumulatory, żeby nabrać siły na kolejne miesiące każdy szuka idealnego dla siebie rozwiązania. Dużo osób w obecnych czasach wybiera za cel swojej podróży ciepłe kraje, które dają w szczególności pewność świetnej pogody. Wybierając miejsce, do którego się wybierzemy, warto przemyśleć jednak pozostanie w Polsce – tutaj także jest wiele do zobaczenia, choćby zachwycające morze Bałtyckie, zjawiskowe Tatry, urokliwe Bieszczady, mazurskie jeziora, przepiękne parki krajobrazowe, mnóstwo zabytkowych miast czy miejscowości, w których odbywają się interesujące festiwale i wydarzenia kulturalne.
Read More

Plany na wakacje – Grecja z całą pewnością będzie idealnym wyborem!

Nie masz w dalszym ciągu pomysłów na tegoroczne wczasy? Najwyższy moment, by odwiedzić biuro podróży oraz przewertować informatory z okazjami na lato 2015/2016. Z pewnością okaże się, iż jest sporo miejsc, które pragnąłbyś zwiedzić! W związku z tym już w tej chwili trzeba pomyśleć, w którym mieście chciałbyś przeżyć urlop wspólnie ze swoją rodziną. Opcji jest naprawdę dużo, dlatego podjęcie tej decyzji na pewno nie będzie najłatwiejsze. Jeżeli jednak określisz konkretne wymagania to agent turystyczny będzie mógł dobrać ofertę do Twoich potrzeb.
Read More

Wygodnie i tanio na urlop

Gdy już podejmiemy decyzję o wakacyjnym wyjeździe, zazwyczaj stajemy przed pytaniem, jaki środek transportu wybrać. Są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie innej formy niż pojechanie autem. Cenią sobie niezależność,opcję zmiany trasy, zatrzymywania się kiedy tylko mają ochotę i temu podobne kwestie.
Read More