Witaj turysto!


Category Archives: Konferencje

Aktywności sportowe dla zdrowej rodziny – jak zaplanować wolny czas dla całej rodziny?

Wspólne spędzanie czasu wolnego to idealny sposób na utrzymanie rodzinnych więzi i na wpojenie dzieciom zasad sportowego stylu życia. Dzięki temu pokażemy im, że komputer czy telewizor to nie jest najprzyjemniejsza forma rozrywki i że wolny czas możemy spędzać również na inne sposoby. Właśnie z tego powodu dobrze jest często planować wspólne przejażdżki rowerowe. Ale jak to zrobić?
Read More

Rewal – najlepsze wakacje nad pięknym morzem

Grzybowo to nadmorska miejscowość wczasowa, którą każdego lata odwiedza niezliczona liczba wczasowiczów mających zamiar spędzić niezapomniane wakacje nad morzem Bałtyckim. Jest kilka przyczyn tej popularności: ładny charakter miasteczka, przepiękne plaże, a także dużo atrakcji zarówno kulturalnych, jak i sportowo – rekreacyjnych.
Read More

Czy Kotlina Kłodzka noclegi oferuje w atrakcyjnych cenach?

Sprawdźmy co oferują nam noclegi stronie śląskie. Gdy wybierzemy już orientacyjny kierunek naszej wycieczki, to musimy rozpocząć się rozglądać za atrakcjami turystycznymi, które umilą nam tam czas, lecz także za noclegami, byśmy mieli schronienie, gdzie będziemy mogli wypocząć.
Read More

Co trzeba zobaczyć w Karpaczu? Dlaczego dobrze poznać to miejsce? Jakiego typu gwarantuje atrakcje?

Karpacz to jedna z najpopularniejszych miejscowości w górach. Każdego roku przyjeżdża do tego miasta wielu turystów. Karpacz odkryty został przez turystów około sto lat temu.
Read More