Witaj turysto!


Category Archives: web_cat

Czy nasze dziecko zainteresują wakacje w siodle?

Czy pomyślimy już o wyjeździe dla dziecka?

Jeżeli chcemy, żeby dziecko uczyło się troszeczkę samodzielności oraz miało także wakacje bez rodziców, to bez wątpienia trzeba się namyślić, gdzie je posłać. Czy mają to okazać się półkolonie, czy kolonie, a też w jakiej tematyce muszą być utrzymane, tak abyśmy posiadali świadomość, że spodobają się one dziecku i że będzie je wspominało z satysfakcją.

Read More

Dlaczego kajaki są aktualnie tak popularnym sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Kajakarstwo od pewnego czasu zaczęło się cieszyć bardzo dużym zainteresowaniem, aktualnie jest jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu nad wodą. Pomimo opinii wielu osób jest to sport dla każdego, w kajaku pływać mogą zarówno małe dzieci jak i osoby w podeszłym wieku.
Read More

Wakacje – gdzie odpoczywać w naszym kraju

Lato to szczególny okres, kiedy większość z nas planuje wymarzony wyjazd wakacyjny. Pragnąc zapomnieć o codzienności, rutynie w pracy, odreagować stres i naładować przysłowiowe akumulatory, żeby nabrać siły na kolejne miesiące każdy szuka idealnego dla siebie rozwiązania. Dużo osób w obecnych czasach wybiera za cel swojej podróży ciepłe kraje, które dają w szczególności pewność świetnej pogody. Wybierając miejsce, do którego się wybierzemy, warto przemyśleć jednak pozostanie w Polsce – tutaj także jest wiele do zobaczenia, choćby zachwycające morze Bałtyckie, zjawiskowe Tatry, urokliwe Bieszczady, mazurskie jeziora, przepiękne parki krajobrazowe, mnóstwo zabytkowych miast czy miejscowości, w których odbywają się interesujące festiwale i wydarzenia kulturalne.
Read More

Port lotniczy w stolicy Dolnego Śląska – jak tam dojechać?

Każdego dnia, a zwłaszcza w okresie wakacyjnym, pełno osób udaje się do miasta Wrocław w celu uskuteczniania lotu w przestworzach. Bowiem lotnisko w tym miejscu posiada całą sieć międzynarodowych połączeń, największą w tym regionie. Z tego powodu tez dużo ludzi z pobliskich miejscowości ściąga tutaj, aby odbyć dalszą drogę. Jednak jaki rodzaj transportu obrać aby droga była dla nas najbardziej komfortowa?
Read More