Witaj turysto!


Category Archives: web_cat

Szklarska Poręba pozdrawia!

Dziś chcemy móc wypoczywać w świetnych warunkach. Tak, więc kiedy planujemy wypoczynek w Polsce rezerwujemy sobie nocleg w najlepszym pokoju w hotelu lub szukamy mieszkania – apartamentu na okres naszego pobytu w konkretnym mieście. Na szczęście górale doskonale o tym wiedzą i postanowili wyjść naprzeciw zachciankom turystów.
Read More

Specjalistyczny sprzęt na piesze wędrówki

Każdy człowiek jest indywidualnością, co widzimy gołym okiem na każdym kroku, gdy spotykamy się z różnymi ludźmi. Mamy najróżniejsze przyzwyczajenia albo hobby, co wynika z wielu rzeczy. Po pierwsze, okazuje się, że wpływa na to np.. szerokość geograficzna, na jakiej mieszka dana osoba, jej wychowanie, ale też geny.
Read More

Wczasy w górach? Postaw na Zakopane, a na pewno nie pożałujesz

Połowa roku nadciąga wielkimi krokami, a Ty nadal nie posiadasz planów na tegoroczne wakacje? Najwyższy czas, aby to zmienić! Niedługo nie uda Ci się już znaleźć wolnych kwater w terminach, które by Cię interesowały. W następstwie tego warto byłoby już dziś podjąć decyzję dotyczącą tego, gdzie wspólnie z rodzinką spędzicie ten urlop.
Read More

Jeśli śni Ci się nawet tego lata, odwiedzić pewne Egzotyczne miejsce, znudziły Cię wycieczki po Europie i pragniesz wszelkiej odmiany – zainwestuj swój czas i pieniądze w wycieczkę do Tajlandii.

Sezon letni, to nie wyłącznie proces ciepła i wolnych chwil od nauki i pracowania. To przede wszystkim czas wycieczek, familijnych relaksów, dalszych i bliższych podróży, odpoczynku i relaksu.
Read More