Witaj turysto!


Tag Archives: wakacje

W jaki sposób powinniśmy przygotowywać się do podróżowania autem? Co jest istotne, o jakiego rodzaju sprawach koniecznie pamiętać?

W jaki sposób dobrze przygotować się do podróży? Tak właściwie jest wiele opinii w tej kwestii, jednakże ważne to pamiętać o paru podstawowych czynnikach, jakie należy spełnić, jeżeli chcemy bezpiecznie dotrzeć na miejsce. Każdy z nas to powie, iż przygotowania do podróży trzeba przeprowadzić odpowiednio wcześnie, chociaż i to zależy, w jak długą drogę jedziemy. Jeśli planujemy dojechać gdzieś w Polsce, to potrzebna jest szczegółowa mapa Polski, a najlepiej jeżeli będzie to nawigacja gps.
Read More

Z jakiej przyczyny warto wybrać się na ferie lub wczasy do Egiptu?

Egipt, inaczej Arabska Republika Egiptu to państwo znajdujące się w północno-wschodniej Afryce. Turystyka jest współcześnie jednym z największych źródeł przychodu w Egipcie, albowiem jest ona niezwykle dobrze rozwinięta. Turyści niesłychanie chętnie odwiedzają egipt, bowiem bezsprzecznie ma on wiele atrakcyjnych miejsc do zaoferowania, nie mówiąc o licznych zabytkach oraz także o wielu szykownych kompleksach wypoczynkowych przeznaczonych dla podróżników.
Read More

Z maluszkiem w góry, czyli o czym nie zapomnieć, żeby nasz rodzinny wyjazd się udał

Kiedy przychodzi na świat dziecko, musimy z niejednej rzeczy zrezygnować. Lecz z pewnością nie są to wyjazdy wakacyjne, ponieważ nawet z malcem można cieszyć się cudownym urlopem, należy tylko wiedzieć, jakim sposobem się przygotować, a wypad będzie doskonały.
Read More

Jakie atrakcje proponuje nasze wybrzeże turystom, dlaczego warto tam jechać po sezonie.

Bałtyk to jedno z najbardziej popularnych miejsc na wypoczynek w wakacje, zresztą zobaczyć to doskonale można po tłocznych plażach, deptakach i promenadach. Niestety dla wielu osób sezon trwa tam tylko przez miesiące w wakacje, natomiast w pozostałym okresie czasu nie dzieje się praktycznie nic.
Read More