Witaj turysto!


Tag Archives: urlop

Dokąd przystoi obecnie wybrać się nad morze?

Nie da się zataić zjawiska, że w szerokim zakresie rozumiana turystyka stanowi niezmiernie znaczący element naszej codzienności. Jest ona bowiem rozpatrywana przez nas w rodzaju rozrywki, dzięki której będziemy mogli zaznać zupełnie nowych doświadczeń, ale i zarazem skutecznie zapomnieć o wszystkich trudnościach.
Read More

W jakie ojczyste zakątki udać się na urlop, aby wymarzony wypoczynek okazał się strzałem w dziesiątkę

Jeśli chodzi o planowanie urlopowych wyjazdów, to polskie familie wyznają najczęściej jedną zasadę: zimową porą jedziemy w góry, najlepiej te wysokie, czyli np. Sudety, a w czasie wakacji stawiamy na tygodniowy relaks nad wodą, np. nad Bałtykiem. Tamtejsza woda morska nie jest co prawda tak ciepła, jak ta w Morzu Czerwonym, ale i ceny za pobyt na północno-zachodnim obszarze naszego państwa nie osiągają nieziemskich kwot.
Read More

W jaki sposób powinniśmy przygotowywać się do podróżowania autem? Co jest istotne, o jakiego rodzaju sprawach koniecznie pamiętać?

Jak najlepiej przygotować się do wyjazdu? Tak właściwie jest sporo opinii na ten temat, jednak ważne to wiedzieć o paru podstawowych czynnikach, jakie należy spełnić, jeśli chcemy bezpiecznie dotrzeć na miejsce. Każdy z nas to przyzna, iż przygotowania do podróży należy przeprowadzić odpowiednio wcześniej, chociaż i to zależy, w jak długą drogę się wybieramy. Jeśli planujemy dotrzeć do jakiegoś miejsca w Polsce, to potrzebna jest szczegółowa mapa Polski, a jeszcze lepiej jeśli będzie to nawigacja gps.
Read More

Wczasy w górach? Postaw na Zakopane, a na pewno nie pożałujesz

Połowa roku nadciąga ogromnymi krokami, a Ty wciąż nie masz planów na tegoroczne wczasy? Najwyższy moment, aby to zmienić! Niedługo nie uda Ci się już odszukać wolnych kwater w terminach, jakie by Cię interesowały. Tym samym warto byłoby już w tej chwili podjąć decyzję odnośnie tego, w jakim miejscu wspólnie z rodzinką spędzicie ten urlop.
Read More