Witaj turysto!


Tag Archives: urlop

Dokąd przystoi obecnie wybrać się nad morze?

Nie da się zataić faktu, że szeroko pojmowana turystyka stanowi niebywale istotny składnik naszej codzienności. Jest ona bowiem traktowana przez nas w kategoriach rozrywki, dzięki jakiej możemy zaznać kompletnie nowych doświadczeń, ale i zarazem efektywnie zapomnieć o wszelkich problemach.
Read More

Wczasy w górach? Postaw na Zakopane, a na pewno nie pożałujesz

Połowa roku nadchodzi ogromnymi krokami, a Ty w dalszym ciągu nie posiadasz planów na tegoroczne wczasy? Najwyższy czas, by to zmienić! Niedługo nie uda Ci się już wyszukać wolnych kwater w terminach, które by Cię interesowały. Wobec tego warto byłoby już dziś podjąć decyzję odnośnie tego, gdzie razem z rodzinką spędzicie ten czas.
Read More

Bez wątpliwości trzeba umieć relaksować!

Odpoczywać trzeba chociażby dlatego, że chronicznie wymęczeni ludzie niejako zatruwają własne otoczenie. Może to bardzo ostra diagnoza, ale umówmy się: jeśli praktycznie wcale nie odpoczywamy, nie możemy się przesadnie zdziwić, iż po jakimś czasie będziemy chamskimi, ciągle rozdrażnionymi ludźmi. A poza tym, to mocno negatywnie może wpłynąć na stan naszego organizmu. Zatem nigdy nie przesadzajmy z robotą.
Read More

W jakie ojczyste zakątki udać się na urlop, aby wymarzony wypoczynek okazał się strzałem w dziesiątkę

Jeśli chodzi o planowanie urlopowych eskapad, to polskie rodziny wyznają zazwyczaj jedną zasadę: zimą udajemy się w góry, najlepiej te wysokie, czyli np. Sudety, a w trakcie wakacji stawiamy na tygodniowy wypoczynek nad wodą, np. nad Morzem Bałtyckim. Tamtejsza woda morska nie jest co prawda tak ciepła, jak ta w Morzu Czerwonym, ale i ceny za pobyt na północno-zachodnim obszarze naszego państwa nie sięgają astronomicznych kwot.
Read More