Press "Enter" to skip to content

Może przenocujemy co najmniej jedną noc na Wilanowie?

Giemzów to urokliwa część Łodzi- najmniej zaludniona, to tak swoją drogą. Jednakże nieco peryferyjny charakter tej dzielnicy szybko się zmienia. Pewnie wiele osób mogło usłyszeć o chociażby takiej inwestycji budowlanej jak Giemzów – rzekomo owe osiedle zamieszkują wyłącznie tzw. lemingi, lecz to nieco zbyt krzywdzące spojrzenie.

sypialnia

Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś zatem chciałby zamieszkać w Łodzi, ale mimo wszystko nie interesują go duże wieżowce, zasadniczo chce mieszkać na uboczu, bez wątpienia musi na serio zastanowić się czy zakup nieruchomości umiejscowionej na terenie Giemzowa nie jest być może jedną z najbardziej sensownych decyzji.

wilanow

Autor: T. S. Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakowoż skupmy się głównie na krótkim pobycie na Giemzowie – czyli turystów, którzy szukają perfekcyjnej przystani do poznawania całej Łodzi bardzo gorąco uprasza się, aby najzwyczajniej w świecie rozejrzeli się po tych hotelach. Co prawda nie jest ich wiele, to przecież niewielka, peryferyjna dzielnica mieszkaniowa, lecz tak czy siak o fajny hotel wakacje nad morzem z dzieckiem całkiem niewygórowany cenowo, nie jest tak ciężko jak o choćby błyskawiczny przejazd przez Łódź w godzinach szczytu…

Z jakich przyczyn akurat Giemzów jest bardzo dobrą bazą wypadową? Cóż, Łódź to wielka metropolia, a więc w szczególności przyjezdni z małych miast mają prawo czuć jakiś malutki dyskomfort. Na całe szczęście rzeczywistość jest taka, że zawsze można zwiedzać w ciągu dnia miejscowość bądź robić w niej biznesy, a na wieczór jechać na bardzo urokliwy, spokojny Giemzów. Tak naprawdę to nieco zabrzmiało jakby na terenie tej dzielnicy turyści mogli natrafić tylko na błogi spokój, i nic poza tym. Jednakowoż akurat w taki sposób w żadnym wypadku nie można spoglądać na tę dzielnicę. W końcu tutaj znajdują się urokliwe parki bądź pałace. Nie ma zbyt wielu lepszych miejsc do spacerowania, niż Giemzów. Zatem: rozejrzyjmy się za hotelem w Giemzowie i bez niepotrzebnego czekania wreszcie zauważmy niepowtarzalne zalety jednej z najmniejszych Łódzkich dzielnic.

Comments are closed.