Press "Enter" to skip to content

Wakacje i aktywny czas

I znów wakacje, wydaje się myśleć jeden i drugi uczeń gimnazjum i liceum. Co ze sobą począć, to pytanie pada bardzo rzadko, lecz i ono się pojawia. Myślenie każdego człowieka nie musi być wcale tak oczywiste, nie można założyć, że właśnie wszyscy się radują, bo nastały ferie. Są osoby, które ciągle szukają swojego miejsca, kończy się rok szkolny, rozpościerają się nowe wizje, jednak ciągle nie ma chęci do nowych inicjatyw. Co zrobić?

siatka

Autor: adidas
Źródło: adidas
Wiadomo, iż będzie co robić, bo przecież to tu, to tam impreza, jeden robi ognisko, drugi zaprasza na „domówkę”, ponieważ rodzice wyjechali, jest jeszcze długo przekładana impreza, która miała mieć miejsce jeszcze podczas roku szkolnego. Ogólnie, codziennie wyklarowuje się jakiś pomysł jakoże dni są długie, nie musimy rano się zrywać, to i można więcej. Istnieją jednakże osoby, których nie satysfakcjonują takie rozrywki i chciałyby więcej, pragną posiąść jakąś umiejętność, jeśli jest czas, jest przerwa w szkole, to jest to fizycznie możliwe.

Wybór często pada na jakąś sportową aktywność, więc potencjalny sportowiec zaczyna zaczytywać się książkami sportowymi. Możliwośći jednak jest tak dużo, a każda z dyscyplin sportuskierowana do osób o pewnych predyspozycjach, tak więc łatwo się w tym pogubić. Jeśli masz przyjaciół, którzy też myślą na serio o sporcie podczas wakacyjnej przerwy pomyśl o intereującej was wszystkich grze zespołowej.

Może to być dajmy na to siatkówka.

To zagadnienie okazało się dla Ciebie interesujące? Zobacz również podobne wątki (https://uroczysko7stawow.pl/) na ten omawiany wątek, które z pewnością są podobnie wciągające.

Poczytaj poradniki i książki o siatkówce (książki o grze w siatkę), dowiedz się jakie są reguły gry, a następnie często trenuj, bo nauka czyni mistrza. A może jednak

siatka

Autor: Mikel Garcia Idiakez
Źródło: http://www.flickr.com

myślisz o tym by samotnie zdobywać wysokie góry i ustanawiać nowe rekordy. W związku z tym wybór potencjalnego celu masz spory. Może zacząć kształcić się w dziedzinie sportów wodnych, poznaj sportowe książki, a jeżeli wolisz coś na stałym gruncie to może grę w tenisa na korcie? W zależności od tego, jaki posiadasz charakter możesz uczęszczać na zajęcia z konkretnej sztuki walki, spróbować siebie w zapasach czy boksie.

Jeśli musisz odkryć inny analogiczny punkt widzenia na rozważaną w tym materiale kwestię, to przeczytaj więcej w omówieniu (http://www.ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/index.php), które poszerzy Twoją wiedzę.

A może masz jednak ochotę na coś całkowicie umysłowego? Szachy?

Nieważne co wybierzesz, pamiętaj, iż najważniejsze są chęci, lecz nie takie, które pozostają w sferze planów, nigdy niezrealizowane, najbardziej prawdziwe są bowiem te wprowadzane w czyn.

Comments are closed.