Press "Enter" to skip to content

Jeżeli szukasz interesującej alternatywy wypoczynku dla siebie oraz bliskich, weź pod uwagę malowniczy Szczyrk

Gdy w perspektywie pokazuje się wyjazd wypoczynkowy, pojawiają się też wątpliwości, w jakie miejsce pojechać, żeby zagwarantować sobie przyjemny i niezapomniany pobyt. W kraju znajduje się wiele interesujących okolic, jakie zapewniają atrakcje o dowolnej porze roku. Jednym z nich jest Beskid Śląski oraz położony w jego obrębie Szczyrk.

Szczyrk idealny przy każdej okazji

domki

Autor: Eric Lamoureux
Źródło: http://www.flickr.com

. Rejon odznacza się przyjemnym powietrzem, a turystyka jest tak mocno rozwinięta, że gdy rozchodzi się o szczyrk noclegi nigdy nie stanowią kłopotu. tak samo jest z atrakcjami na miejscu, należy albowiem powiedzieć, że miejscowość dysponuje rozrywkami dla turystów w różnym wieku i to bez znaczenia na porę roku czy pogodę.

Ciekawi Cię opisywany artykuł? Jeżeli tak, to śmiało kliknij ten link – to naprawdę użyteczna oferta (http://www.prozoo.pl/sklep/repelenty/elektroniczny-repelent-odstraszacz-komarow.html), która jest godna Twojej uwagi!

Z całą pewnością godnym polecenia miejscem jest Wisła. Aby zarezerwować domek letniskowy w Wiśle powinno się z wyprzedzeniem poszukać propozycji w necie lub zadzwonić do tamtejszych domów agroturystycznych .

Miasteczko gwarantuje liczne atrakcje turystyczne

W Szczyrku z powodzeniem można spędzać ferie, wakacyjne urlopy, jak także krótkie weekendy, a miasto przy każdej okazji zapewni moc ciekawostek. Osoby aktywne nie mogą tutaj narzekać, gdyż specjalnie dla nich stowrzono malownicze ścieżki spacerowe oraz rowerowe, jak też trasy górskie, które obiecują wspaniałe wrażenia. Jeśli z kolei braknie sił, można poważyć się na komfortową podróż kolejką linową na Skrzyczne, skąd także rozlega się cudowny widok. Oczywiście także turyści chętni na poznawanie zabytków nie będą w Szczyrku zawiedzeni, mają szansę albowiem zobaczyć wspaniałe sanktuarium i stary zabytkowy kościół.

Chcesz przeanalizować omawianą sprawę trochę bardziej? Jeżeli tak, to kliknij ten link oraz przeczytaj więcej na portalu, który także opisuje taką problematykę.

Szczyrk gotowy na przybycie turystów

wakacje

Autor: __Samir_
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba przyznać, że baza hotelowa i rekreacyjna stoi w mieście na naprawdę wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o noclegi, jakie zapewnia szczyrk domki, motele, prywatne wille i pensjonaty czekają na turystów przez calutki rok. Nie brakuje też miłych restauracji, gdzie można skosztować smacznej lokalnej kuchni. Szczyrk jest doskonałym miejscem, żeby zapomnieć o codziennych stresach i skutecznie odpocząć podczas urlopowego wypadu.

Comments are closed.