Press "Enter" to skip to content

Egzotyczne wakacje

Dominikana, karaibska wyspa to jedno z ukochanych miejsc wypoczynku nie tylko światowych gwiazd. Dziś, na pięknych plażach Dominikany, w cieniu wysokich plam kokosowych z zadowoleniem relaksują się rodziny Kowalskich oraz Nowaków.

Egzotyczne wycieczki

Autor: Joe deSousa
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jednak nie lubimy całodniowego leniuchowania czekają na nas pełne wrażeń wycieczki fakultatywne Dominikana. W stolicy kraju, San Domingo ujrzymy sporo ciekawych zabytków z czasów kolonialnych, a także urokliwe kafejki z tanim i pysznym jedzeniem.

Opisywane w tym wpisie zagadnienia Cię zainteresowały? Jeśli tak, to kliknij ponadto tutaj – to bardzo wiarygodna strona (https://astorhotel.pl/dzieci/) dla sympatyków takiej problematyki.

Największe wrażenie robi jednak na urlopowiczach fascynująca przyroda. Koniecznie musimy więc popłynąć na pobliską wysepkę Saona, by zobaczyć piaszczystą płyciznę Piscina Natural.

A jeżeli zdecydujemy się na Dominikana nurkowanie, w błękitnej i cieplutkiej wodzie spędzimy niezapomniane chwile przypatrując się ciekawie ubarwionym egzotycznym rybom – najlepsze wakacje na Dominikanie – oferta Villapolonia. Gdy wykupimy wycieczkę na safari, pamiętajmy, że prawdziwym hitem tej eskapady będzie wspinaczka (blog alpinlife.pl) trasą która ciągnie się przez… siedmiostopniowy wodospad.

Szczególnie atrakcyjną porą jest na Dominikanie przełom stycznia i lutego. To właśnie wtedy na Karaiby przypływa co roku ponad 200 waleni, by zakładać rodziny i rodzić potomstwo. Po zwiedzaniu klimatycznego miasteczka zrelaksujmy się i zjedzmy najlepsze tutaj owoce – bardzo pomocna strona, dobrze zajrzeć. A potem odwiedźmy sklepiki, poszukując pamiątki dla bliskich.

Egzotyczna wycieczka

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Wycieczki Karaiby możemy zakupić w wersji first minut i last minut. W opcji first minute, na ofertę należy się zdecydować co najmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. W końcu i tak organizujemy wyjazd wakacyjny, w jakim celu czekać do ”ostatniego dzwonka”?

Bardziej jednak opłaca się korzystać z ofert last minute. Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym taniej go kupimy. Na dzień przed odlotem może trafić się nam oferta tańsza nawet o 40 procent. Oczywiście pod warunkiem, że mamy tak mocne nerwy, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy będzie tani bilet. O parę procent tańsze bywają również wycieczki sprzedawane drogą internetową, ponieważ nie musimy płacić za pośrednictwo agenta.

Comments are closed.