Press "Enter" to skip to content

Z maluszkiem w góry, czyli o czym nie zapomnieć, żeby nasz rodzinny wyjazd się udał

Gdy przychodzi na świat dziecko, jesteśmy zmuszeni z wielu rzeczy zrezygnować. Ale na pewno nie są to wyjazdy na wakacje, gdyż nawet z maluchem można cieszyć się wyjątkowym urlopem, należy jedynie wiedzieć, w jaki sposób się przygotować, a wyjazd będzie świetny.

Wielu rodziców

buty trekingowe

Źródło: pixabay.com

wybiera góry – jeśli ty również planujesz taki kierunek, będzie koniecznych ci kilka porad, dzięki którym niczego nie zapomnisz.Jeżdżąc samemu pierwsze o czym myślałeś przed wyjazdem to komfortowe buty górskie (sprawdź wygodne górskie buty)i płaszcz przeciwdeszczowy, gdyż pogoda w górach może się bardzo gwałtownie zmienić. Teraz trzeba dużo więcej zachodu, jedzie z tobą albowiem mały człowiek, o którego należy się odpowiednio zatroszczyć. Konieczne są zatem ubranka – ciepłe, polarowe bluzy, wygodne buciki, jeśli maluszek już zaczyna chodzić, nakrycie głowy, szalik i rzecz jasna kocyk, jakim przykryjemy szkraba, gdy uśnie w wózku. Wózek albowiem również niewątpliwie nam się przyda, a najlepiej jest wybrać z oferty, jaką przedstawiają nam turystyczne wózki dziecięce, warto sprawdzić: zobacz tutaj. Jest dużo tras, w jakie taki wózek można zabrać, na przykład Dolina Kościeliska. Będziemy pokazywać dziecku piękne widoki i wspaniały świat, a gdy się zmęczy zwiedzaniem, przyjemnie pójdzie spać. Właściwy wózek w góry będzie miał większe, pompowane koła, jakie pozwolą przedrzeć się przez kamienie bez zbytniego telepania. Wózek powinien mieć też mocne pasy, lecz zawsze warto, aby jeden z rodziców zabezpieczał maluszka,

dziecko

Autor: Michael Papantonakis
Źródło: http://www.flickr.com

gdy na przykład zjeżdżamy stromą ścieżką.

Oprócz tego istotna jest apteczka, w której będą znajdować się plastry, środki na dezynfekowanie ran, jak również syropek na gardło i krople do nosa. Przyda się także coś na komary oraz na biegunkę, jak również na bóle dziąseł, jeżeli nasza pociecha właśnie ząbkuje. Trzeba też pomyśleć o jedzeniu dla malucha, zatem dobrze wziąć ze sobą ręczny blender, by także na wyjeździe móc zrobić ulubioną zupę dziecka.

Tylko teraz oceń malta wycieczki 2022 ten tekst, który jest niesamowicie zajmujący. Wykonaj to właśnie w tym momencie! Zobaczysz, że naprawdę trzeba to zrobić!

Urządzenie nie zajmuje wiele miejsca, a jak upraszcza życie. Ty wiesz najlepiej, co jeszcze może być ci konieczne. Zabierz ulubioną poduszkę lub maskotkę swego malucha, smoczek, by uspokoić dziecko podczas nie zawsze komfortowej jazdy oraz frykasy, w szczególności te zdrowe. Wypad z pewnością będzie udany, nie bój się niczego.

Comments are closed.