Witaj turysto!


Tag Archives: podróże

Aktywności sportowe dla zdrowej rodziny – jak zaplanować wolny czas dla całej rodziny?

Wspólne spędzanie czasu wolnego to idealny sposób na utrzymanie rodzinnych więzi i na wpojenie dzieciom zasad sportowego stylu życia. Dzięki temu pokażemy im, że komputer czy telewizor to nie jest najprzyjemniejsza forma rozrywki i że wolny czas możemy spędzać również na inne sposoby. Właśnie z tego powodu dobrze jest często planować wspólne przejażdżki rowerowe. Ale jak to zrobić?
Read More

Uwielbiasz wycieczki egzotyczne? – jeśli tak, to spędź wakacje w Indiach

Sri Lanka to niezbyt duża wyspa o powierzchni 65 tys. km kw. Żyje na niej ok. 21 mln ludzi. To trudne do uwierzenia, ile cudowności znajduje się na tak niewielkim obszarze. O wspaniałości tego miejscaświadczy także jego nazwa – w starożytnym języku indyjskim Sri Lanka oznacza „olśniewający kraj”. Obecnie kojarzy się ona nam głównie z dziką plażą i kąpielą słoneczną.
Read More

Gdzie spędzić wczasy, by przez cały wyjazd cieszyć się ładną pogodą?

Gdzie wybrać się na wczasy, by przez cały pobyt cieszyć się ładną pogodą?
W Polsce mamy dużo miejsc i terenów, które doskonale nadają się na urlop. Decydują się na nasz kraj, możemy pojechać w góry, nad morze czy też jeziora. Wybór najodpowiedniejszego miejsca to najmniejszy z problemów. O dojechanie również nie ma co się kłopotać. W razie gdy nie dysponujemy swoim samochodem możemy wybrać pociąg albo bus czy autobus.
Read More