Witaj turysto!


Tag Archives: atrakcje

Rewal – najlepsze wakacje nad pięknym morzem

Grzybowo to nadmorska miejscowość wczasowa, którą każdego lata zwiedza niezliczona liczba turystów chcących spędzić niezapomniane wczasy nad morzem. Jest kilka powodów tej popularności: uroczy charakter miasteczka, przepiękne plaże, a także wiele atrakcji zarazem kulturalnych, jak i sportowo – rekreacyjnych.
Read More

Wakacje z egzotyką – co ciekawego może zaproponować Kuba, jakiego rodzaju atrakcje czekają na niej na turystów

Wielu ludzi udając się na odpoczynek poszukuje miejsc niezwykłych, pełnych uroku i niepowtarzalnego klimatu. Nie chcą oni spędzać czasu w miejscach zatłoczonych, tłumnych i gwarnych, a jednocześnie oczekują słońca, piaszczystych plaż i odrobiny egzotyki. I dla takich właśnie wczasowiczów swoją propozycję mają państwa z rejonu Karaibów – takie jak na przykład Dominikana, Bahamy, Kuba albo Jamajka. Rejon ten kusi w pierwszej kolejności niesamowitą przyrodą, piaszczyste plaże są czyste, podobnie będzie z niebieską wodą w lagunach i zatokach.
Read More

Nocleg, w którym zdecydujemy się spać może całkowicie popsuć albo ocalić nasz wypoczynek

Z uwagi na swoją historię, Bełchatów wiązana jest zawsze z rozwojem przemysłu. Współcześnie jest to jednak też ośrodek nauki i kultury. Urlopowicze coraz częściej przybywają do Bełchatowa, aby odpocząć. Przyciąga ich historia tego miasta i wyjątkowy klimat. Wybierając miejsce wypoczynku, ważny jest jednak nie tylko wybór miejscowości, ale również noclegu.
Read More