Witaj turysto!


Tag Archives: atrakcje

Rewal – najlepsze wakacje nad pięknym morzem

Grzybowo to nadmorska miejscowość wczasowa, którą każdego lata odwiedza niezliczona liczba wczasowiczów mających zamiar spędzić niezapomniane wakacje nad morzem Bałtyckim. Jest kilka przyczyn tej popularności: ładny charakter miasteczka, przepiękne plaże, a także dużo atrakcji zarówno kulturalnych, jak i sportowo – rekreacyjnych.
Read More

Wakacje z egzotyką – co ciekawego może zaproponować Kuba, jakiego rodzaju atrakcje czekają na niej na turystów

Wiele osób udając się na urlop poszukuje miejsc egzotycznych, pełnych uroku i niepowtarzalnego klimatu. Nie zamierzają oni spędzać czasu w miejscach zatłoczonych, pełnych tłumów, a jednocześnie oczekują słońca, piaszczystych plaż i odrobiny egzotyki. I właśnie dla takich wczasowiczów swoją propozycję mają państwa z obszaru Karaibów – takie jak na przykład Bahamy, Dominikana, Jamajka czy też Kuba. Obszar Karaibów zachęca w pierwszej kolejności niesamowitą przyrodą, piaszczyste plaże są niesamowicie czyste, tak samo jest z niebieską wodą w zatokach i lagunach.
Read More

Nocleg, w którym zdecydujemy się spać może całkowicie popsuć albo ocalić nasz wypoczynek

Z uwagi na swoją historię, Bełchatów wiązana jest zawsze z rozwojem przemysłu. Współcześnie jest to jednak też ośrodek nauki i kultury. Urlopowicze coraz częściej przybywają do Bełchatowa, aby odpocząć. Przyciąga ich historia tego miasta i wyjątkowy klimat. Wybierając miejsce wypoczynku, ważny jest jednak nie tylko wybór miejscowości, ale również noclegu.
Read More